ضمانت خدمات پس‌از فروش آروند

اولین خدمات پس‌از فروش معتبر، مخصوص تلفن‌های همراه کار کرده

ضمانت لیدالید ۳ ماهه آروند در شرایط عدم ارائه خدمات پس از فروش از سوی شرکت‌های خارجی تولیدکننده محصولات IT، به عنوان پشتیبان سوء عملکردهای ذاتی دستگاه که مربوط به خود سازنده است خیال شما را از بابت این مشکلات آسوده می‌کند. در واقع، ضمانت لیدالید تنها مشکلات خود به خودی دستگاه را پوشش می‌دهد و از طرفی شامل موارد معیوب ذکر شده در برگه کارشناسی دستگاه‌های کارکرده نمی‌شود.

شرایط

۱. دستگاه با مدل و مشخصات مندرج در کارت هوشمند لیدالید و برگه کارشناسی، دارای ۳ ماه ضمانت عملکرد است.

۲. اگر دستگاه در طول ضمانت دچار مشکل سخت‌افزاری طبق استاندارد کارخانه سازنده گردد (به جز موارد معیوب ذکر شده در برگه کارشناسی دستگاه و مواردی که به دلیل این معایب ممکن است رخ دهد)، در صورتی که در مدت ۱ماه مشکل مرتفع نشود با دستگاه هم‌رده  پس از کسر استهلاک ماهانه 4٪ مدت زمان فعال بودن دستگاه تعویض خواهد شد. در صورت موجود نبودن دستگاه در انبار شرکت دستگاه با مدل مشابه با توافق خریدار تعویض یا عودت وجه می‌گردد. لازم به ذکر است سقف تعهد مالی آروند قیمت مندرج در برگه خرید و کارت هوشمند ضمانت است.

۳. بروز هرگونه عیوب فنی و ظاهری به جز موارد معیوب موجود که در برگه کارشناسی دستگاه درج شده  که در اثر ضربه، شکستگی، ریختن مایعات، نوسانات برق و هرگونه تعمیر توسط افراد غیرمجاز ایجاد شده باشد، دستگاه را از تعهد شرکت آروند خارج می‌نماید. تشخیص برعهده کارشناسان شرکت خواهد بود.

۴. مشکلات نرم‌افزاری در تعهد ضمانت آروند نیست.

۵. استفاده از هرگونه لوازم جانبی غیراستاندارد که باعث سوء عملکرد دستگاه شود، دستگاه را از ضمانت آروند خارج می‌سازد.

۶. هزینه حمل دستگاه برای استفاده از خدمات بر عهده خریدار است.

۷. لوازم جانبی از قبیل باتری، هندزفری، شارژر، آداپتور، کابل شارژر، قلم، کیبورد جانبی و … در تعهد شرکت آروند نیست.

۸. در صورت بروز مشکل برای دستگاه، آروند مسئولیتی نسبت به اطلاعات شخصی مشتری نخواهد داشت.

۹ . در صورت مخدوش بودن هولوگرام یا عدم تطابق شماره سریال دستگاه با سریال مندرج در کارت عضویت، دستگاه از تعهد شرکت آروند خارج است.

۱۰. فعال بودن اکانت‌های (Family PassCode,Find My iPhone,Google Account, Apple Account, BIOS PASS) بر روی دستگاه هنگام تحویل به مرکز خدمات، دستگاه را از تعهد آروند خارج می‌سازد. (فعال بودن اکانت به منزله‌ی احراز هویت صاحب دستگاه بوده و در زمان دریافت خدمات، صاحب دستگاه می‌بایست برای دریافت خدمات این سرویس ها را حذف نماید.)

۱۱. در صورت تعویض کلی دستگاه، مدت زمان باقی مانده از دوره ضمانت دستگاه معیوب به دستگاه جدید منتقل خواهد شد.

لیدالید، فروشگاهی اینترنتی برای خرید و فروش تلفن همراه کارکرده است. به کمک لیدالید می‌توانید با خیالی آسوده تلفن همراه کارکرده را با برگه کارشناسی و ۳ ماه ضمانت خدمات پس از فروش از گارانتی معتبر آروند خریداری کنید و تلفن همراه خود را با قیمت روز معاملات بازار به فروش برسانید. تجربه خرید مطمئن، سریع و به‌صرفه درلیدالید.

قوانین

حریم شخصی شما

قوانین و مقررات لیدالید

لیدالید

ارتباط با لیدالید

مزیت‌های لیدالید

داستان لیدالید

آدرس

تهران - میدان آزادی - اتوبان لشکری - جنب مترو بیمه - کارخانه نوآوری آزادی

شماره تماس

۰۲۱۲۸۴۲۶۵۰۴

شبکه‌های اجتماعی

قدرت گرفته از گارانتی آروند

Lidalid, Inc © 2021

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لیدالید است.