درباره لیدالید

لیدالید یک فروشگاه اینترنتی است که دردسرهای خرید و فروش تلفن همراه کارکرده را کاهش داده و در این مسیر به شما کمک می‌کند. این فروشگاه اینترنتی تلفن همراه کارکرده شما را پس از کارشناسی، با منصفانه‌ترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خریداری می‌کند. از طرفی برای خرید تلفن همراه کارکرده با قیمت منصفانه و شناسنامه سلامت، می‌توانید از بستر امن لیدالید کمک بگیرید.  

امن و مطمئن

دیگر نیاز نیست تلفن همراه کار کرده خود را به دیگران بفروشید و نگران دریافت وجه آن باشید یا هنگام فروش در دام افراد سودجو بیفتید. لیدالید تلفن همراه کارکرده شما را پس از کارشناسی، با قیمتی منصفانه از شما خریداری می‌کند. همچنین هنگام خرید تلفن همراه کارکرده از لیدالید، با دریافت ضمانت خدمات پس از فروش و برگه سلامت، خرید امنی را تجربه خواهید کرد.

خدمات پس‌از فروش

تمام تلفن‌های همراه کارکرده که از طریق فروشگاه اینترنتی لیدالید به فروش می‌رسند، دارای شناسنامه سلامت و ۳ ماه ضمانت خدمات پس‌از فروش از گارانتی معتبر و نام‌آشنای آروند هستند. پس با خیال راحت خرید کنید و از خرید به صرفه خود لذت ببرید.

سریع و آسان

لیدالید تلفن همراه کارکرده شما را پس از کارشناسی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن خریداری و در لحظه وجه آن را به حساب‌تان واریز می‌کند. لیدالید همچنین برای خرید تلفن همراه کارکرده، بستری فراهم کرده که به کمک آن می‌توانید دستگاه‌های مختلف را مقایسه و دستگاه مورد‌نظر خود را انتخاب کنید.

لیدالید، فروشگاهی اینترنتی برای خرید و فروش تلفن همراه کارکرده است. به کمک لیدالید می‌توانید با خیالی آسوده تلفن همراه کارکرده را با برگه کارشناسی و ۳ ماه ضمانت خدمات پس از فروش از گارانتی معتبر آروند خریداری کنید و تلفن همراه خود را با قیمت روز معاملات بازار به فروش برسانید. تجربه خرید مطمئن، سریع و به‌صرفه درلیدالید.

قوانین

حریم شخصی شما

قوانین و مقررات لیدالید

لیدالید

ارتباط با لیدالید

مزیت‌های لیدالید

داستان لیدالید

آدرس

تهران - میدان آزادی - اتوبان لشکری - جنب مترو بیمه - کارخانه نوآوری آزادی

شماره تماس

۰۲۱۲۸۴۲۶۵۰۴

شبکه‌های اجتماعی

قدرت گرفته از گارانتی آروند

Lidalid, Inc © 2021

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لیدالید است.