لیدالید چگونه کالا‌ها را ارسال می‌کند؟

در شهرهای تهران (شامل تمام مناطق ۲۲گانه)،کرج، فردیس و گرمدره ارسال کالاها با اکسپرس لیدالید صورت می‌پذیرد. در تهران می‌توانید پس‌از دریافت کالا و بررسی آن وجه را پرداخت کنید. برای ارسال به سایر شهرها از سرویس ارسال شرکت پست استفاده می‌شود.

هزینه ارسال در لیدالید چقدر است؟

ارسال سفارش‌ها از لیدالید به سراسر کشور، بدون محدودیت در مبلغ خرید شما رایگان است. تعداد ارسال رایگان سفارش‌های بالای ۲۰۰ هزار تومان هیچ محدودیتی ندارد و درمورد سفارش‌های کمتر از ۲۰۰ هزار تومان، هر مشتری می‌تواند ۱۰ بار در هر ماه ارسال رایگان داشته باشد. پس از آن، هزینه ارسال بر حسب نوع کالاها و مقصد سفارش محاسبه می‌شود.

آیا می‌توانم سفارش را در روز و ساعت معینی تحویل بگیرم؟

تحویل سفارش در تهران در دو بازه ۹ تا ۱۴ و ۱۴ تا ۱۸ تعریف شده است. هنگام ثبت سفارش شما می‌توانید روز و ساعت دریافت سفارش را طبق برنامه انتخاب کنید. در سایر شهرها نیز بازه تحویل، توسط پست پیشتاز مشخص شده و در ساعات اداری تحویل می‌شوند.

برای تحویل سفارش چه مدارکی به مامور لیدالید ارائه کنم؟

سفارش در آدرس موردنظر شما می‌تواند هم به شخص سفارش‌دهنده تحویل شود و هم به شخصی دیگر. ارائه کارت شناسایی در هر دو صورت الزامی است.

آیا می‌توانم برای شخص دیگری از لیدالید خرید کنم؟

بله، هنگام ثبت سفارش می‌توانید نام شخص و آدرس دیگری را وارد کنید و گیرنده سفارش را تعیین کنید.

آیا می‌توانم سفارشم را در رستوران یا کافه یا مکانی عمومی تحویل بگیرم؟

خیر، تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی‌نت، رستوران، هتل و مانند آن وجود ندارد و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل‌استناد باشد.

لیدالید، فروشگاهی اینترنتی برای خرید و فروش تلفن همراه کارکرده است. به کمک لیدالید می‌توانید با خیالی آسوده تلفن همراه کارکرده را با برگه کارشناسی و ۳ ماه ضمانت خدمات پس از فروش از گارانتی معتبر آروند خریداری کنید و تلفن همراه خود را با قیمت روز معاملات بازار به فروش برسانید. تجربه خرید مطمئن، سریع و به‌صرفه درلیدالید.

قوانین

حریم شخصی شما

قوانین و مقررات لیدالید

لیدالید

ارتباط با لیدالید

مزیت‌های لیدالید

داستان لیدالید

آدرس

تهران - میدان آزادی - اتوبان لشکری - جنب مترو بیمه - کارخانه نوآوری آزادی

شماره تماس

۰۲۱۲۸۴۲۶۵۰۴

شبکه‌های اجتماعی

قدرت گرفته از گارانتی آروند

Lidalid, Inc © 2021

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لیدالید است.